Noskaidroti albumi, kas nominēti pirmajai Austras balvai

0 komentāri

Pēc plašā 2015. gadā izdoto latviešu mūzikas albumu klāsta noklausīšanās un žūrijas balsojuma izveidots desmit nominantu saraksts, kas turpinās cīņu par Austras balvu.

Starp 2015. gada Austras balvai nominētajiem albumiem atrodami:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  • Alise Joste – Hardships Are Ships
  • Instrumenti – Iekams
  • Kashuks – Fiction
  • Laika Suns – Gaismas Lādiņš
  • Mona De Bo – Īstenībā
  • Ozols – Atpakaļ Nākotnē
  • Sigma – Sazaroto Taku Dārzs
  • Skyforger – Senprūsija
  • The Pink Elephant – Mellowing
  • The Sound Poets – Pulsē

Austras balvas ieguvējs tiks paziņots 11. decembrī.

Jau vēstījām, ka Austras balva iecerēta kā alternatīva Mūzikas ierakstu gada balvai, līdzīgi kā Mercury Prize Lielbritānijā vai Polaris Music Prize Kanādā. Arī apbalvojuma formāts ieplānots identisks ar pieminētajiem piemēriem, neizvirzot uzvarētājus dažādās nominācijās, bet gan apbalvojot vienu labāko albumu, neatkarīgi no pārstāvētā mūzikas žanra. Šogad apbalvojumu pasniegs pirmo reizi.

Austras balvas žūrijā līdz ar projekta organizētājiem Intro.lv pārstāvjiem Lauri Anstrautu un Normundu Vucānu atrodami arī daudzi no pazīstamākajiem vārdiem Latvijas mūzikas žurnālistikā un mūzikas industrijā. To skaitā ir avīzes Diena mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, grupas Satellites LV līderis Jānis Žilde, dīdžeji Toms Grēviņš, Artis Volfs, Karmena Stepanova, Egons Reiters, Positivus festivāla organizators Ģirts Majors, mūziķis Goran Gora, mūzikas žurnālists Kaspars Zaviļeiskis, elektroniskās mūzikas producents un mūzikas žurnālists Alekss Kaulss, dzejnieks un dīdžejs Henriks Eliass Zēgners, hiphopa kultūras veicinātājs un dīdžejs Mārtiņš Pavasaris, kā arī dīdžejs Atis Žagars.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas