Noderīga informācija Prāta Vētras Jelgavas koncerta apmeklētājiem

4 komentāri

Šo sestdien, 25. jūlijā, Jelgavā grupa Prāta Vētra uzsāks Latvijas koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa. Ņemot vērā pieprasījumu, ir rasta iespēja palielināt fanu zonu visos tūres koncertos. Šobrīd tirdzniecībā eKase.lv biļetes fanu zonā ir pieejamas par 40 eiro.

BIĻETES eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā par 25 eiro. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs 30 eiro. Jelgavnieku biļetes par 21 eiro – Jelgavas kultūras centra kasē pieejamas līdz piektdienai, 24. jūlijam, plkst. 19.30

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

SĀKUMS. Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18.30. Koncerta sākums plkst. 20.30. Pirms īpašajiem viesiem Carnival Youth uzstāsies DJ duets Gribam būt Dīdžejas.

IEEJA koncerta teritorijā no Rīgas ielas pie Lielupes tilta, pretī veikalam Krūza un no Vecā ceļa.

TRANSPORTS: pieejamas bezmaksas autostāvvietas, Ergo velonovietnes, kā arī jāņem vērā satiksmes ierobežojumi.

Sadarbībā ar AS Pasažieru vilciens pēc koncerta Jelgavā tiek organizēts papildus reiss. Atiešanas laiks no Jelgavas stacijas plkst. 1.00 naktī, pieturot Cukurfabrikā 1.05, un Rīgā pienāks plkst. 1.45.

4 komentāri

TOP komentāri

 • diii
  0

  diii

  Aerok blokiem :D

  23.07.2015 23:12

 • diii
  0

  diii

  Krūzas veikalā ir iespējams iegādāties piespraužamas Latvijas lentītes :) kā arī Airek blokiem īpaša atlaide :D

  23.07.2015 23:12

 • Янка
  0

  Янка

  Tas tiešām ir asprātīgākais, ko varēji uzrakstīt?

  23.07.2015 21:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas