Nerimst interese par Rotko, Modiljāni un Pikaso darbiem

0 komentāri

Mākslas kolekcionāru un investoru paradīze ir Ņujorka. Šonedēļ Sotbija izsoļu nams vairāksolīšanā piedāvājis Alfrēda Taubmana kolekciju, kurā ir Amadeo Modiljāni, Pablo Pikaso un Marka Rotko darbi.

Šī izsoļu sezona mākslas tirgotājiem izvērtusies ienesīgāka, nekā iepriekš prognozēts. Amadeo Modiljāni 1919. gada darbs Polete Žordāna pārdots par gandrīz 43 miljoniem dolāru, krietni vairāk nekā 25 miljoni, ko bija prognozējuši eksperti.

Sotbija izsoļu nama ieņēmumus vairojusi arī jaunā komisijas maksas sistēma – atkarībā no mākslas darba galīgās cenas tā ir no 12 līdz 25%.

Septiņu Taubmana kolekcijas dārgāko darbu sarakstā, kas šonedēļ tika pārdoti izsolē, ir Vilema de Koninga darbs bez nosaukuma, kas tika izsolīts par 22 miljoniem, divi Marka Rotko darbi, kas izsolīti par 18 un 15 ar pusi miljoniem dolāru, kā arī Pablo Pikaso darbs, kurā attēlota viena no sievietēm viņa dzīvē, tas tika pārdots par 17,7 miljoniem dolāru. Kopējie izsoles ieņēmumi – 377 miljoni dolāru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas