Neesošo vasaru sola kompensēt jauna brīvdabas izrāde

1 komentārs

Pagaidām šī vasara bijusi diezgan lietaina, bet to kompensēt sola brīvdabas izrādes Tā tik bija vasara! veidotāji, skatītājiem piedāvājot saulainu un dzīvespriecīgu muzikālu iestudējumu.

Iestudējuma pamatā ir rakstnieces Zentas Ērgles stāsti Tā tik bija vasara un Noslēpumainais atradums. Izrādes veidotāji sola ne tikai ugunīgas dejas, košus tērpus un jautru mūziku, bet arī iespēju gremdēties bērnības atmiņās.

Zentas Ērgles radītie tēli un motīvi iedzīvināti mūsdienās, un darbība notiek tepat, mūsu jūras krastā milzīgā, senā villā. Stāsta varoņi izrādes garumā izdzīvo dažādus piedzīvojumus, medījot dārgumus.

Izrādē aktieri nonākuši mainītās lomās – pieaugušie spēlē bērnus, bet bērni – pieaugušos. Iestudējumā piedalās tādi aktieri kā Artis Robežnieks, Zane Jančevska, Juris Kalniņš un citi. Vienu no pusaudzēm atveido Dailes teātra aktrise Vita Vārpiņa, kura pirmo reizi piedalās brīvdabas izrādē.

Pēc iestudējuma pirmizrādes šodien Saulkrastos tā ceļu turpinās pa visu Latviju.

Dramaturga Kārļa Anitena un aktrises Vitas Vārpiņas pārdomas pirms pirmizrādes skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • liepa
    0

    liepa

    Lieliski! Ļoti patika izrāde! Paldies!

    27.07.2015 23:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas