Nākamgad Rīgā uzstāsies nepārspējamais Makss Rābe

0 komentāri

Nākamā gada 14. septembrī Rīgas Kongresu namā koncertēs Makss Rābe (Max Raabe) un Palast Orchester. Ekstravagantais mūziķis Latvijas publikai piedāvās koncertprogrammu Eine Nacht in Berlin (Nakts Berlīnē), kuras ietvaros izpildīs 20. un 30. gadu kompozīcijas no Veimāras ziedu laikiem, informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Eine Nacht in Berlin ir kas vairāk par koncertu – tās ir neizmirstamas emocijas, savdabīgs ceļojums laikā, kurā mākslinieki izpilda 20.-30. gadu oriģinālskaņdarbus, kā arī mūsdienu hitu aranžējumus atbilstošā noskaņā. Lai kurā valstī Makss Rābe un orķestris uzstātos, kritiķi vienbalsīgi velta slavinošus vārdus, dēvējot Eine Nacht in Berlin par šarmantu, inteliģentu un unikālu šovu, kurā laikā no skatuves strāvo augstākās klases izpildījums un autentiska noskaņa. Kopš pirmizrādes šā gada sākumā koncertprogrammu apmeklējuši vairāk nekā 16 000 skatītāju 16 pilsētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ikviens koncerta apmeklētājs jau ar pirmajām taktīm tiks aizvests citā realitātē, sola koncerta rīkotāji. Uz skatuves valdīs apbrīnojama vēsturisku detaļu un mūsdienu moderno tehnoloģiju saskaņa. Skatītājs vienlaikus atradīsies vēsturiskajā 20. gadu interjerā, kamēr augstvērtīgā skaņa atgādinās par mūsu gadsimta progresīvākajiem sasniegumiem. Un gluži kā dzirkstele tam visam vidū ir neizsmeļamā Maksa Rābes humora izjūta, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Biļešu cena – no 39 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas