Nacionālā muzeja atklāšanā apmeklētāji varēs redzēt ap 900 eksponātu

0 komentāri

Ar 900 eksponātiem, no kuriem apmēram puse ir pastāvīgā ekspozīcija, pēc divām dienām apmeklētājiem durvis vērs atjaunotais Latvijas Nacionālais mākslas muzejs.

Vairāk nekā gadsimtu pēc uzbūvēšanas pirmā speciāli muzeja vajadzībām celtā ēka Baltijā tiks jaunatklāta ar divu latviešu mākslas izcilību – Miervalža Poļa un Borisa Bērziņa – izstādēm. Atklāšanas dienā apmeklētājiem būs pieejami visi septiņi muzeja stāvi, un daļa svētku programmas ieplānota ārpus muzeja telpām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Māra Lāce, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore

Būs aktivitātes uz ielas – uz Valdemāra ielas, būs muzikālie priekšnesumi, ko Rīgas domes Kultūras pārvalde ir sarūpējusi, un būs Latvijas Mākslas akadēmijas studentu aktivitātes uz ielas, un arī uz laukuma pie muzeja parka pusē nodrošināsim vairākas radošās darbnīcas bērniem – zīmēšanas tieši.

Muzeja atklāšanas pasākums apmeklētājiem būs bez maksas, un interesentiem jārēķinās ar rindām un satiksmes ierobežojumiem, jo tiks slēgts Krišjāņa Valdemāra ielas posms līdzās muzejam.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas