Nabaklab šodien svin sešu gadu jubileju

0 komentāri

Sestdien, 2. aprīlī, ar vairāku pašmāju mūziķu koncertu un dīdžeju programmu savu sesto jubileju svinēs Latvijas Universitātes radio Naba klubs Nabaklab.

Kluba jubilejā uz skatuves kāps vairāki bieži Nabaklab viesi – leģendārā pankroka grupa Inokentijs Mārpls, smeldzīgi romantiskais akustiskais duets Čipsis un Dullais, kā arī jaunā rokgrupa Nova Koma, kura savu darbību sāka pēc daudzsološās rokenrola apvienības Dust Devil Drive izjukšanas. Nova Koma šis būs viens no pirmajiem koncertiem ar jauno nosaukumu – iepriekš grupa bija zināma kā Ādažu Shipsi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms un pēc koncerta Nabaklab lielajā zālē Milda par dejojamu mūziku gādās dīdžejs z:le, savukārt bārā Flora klausītājus ar dubstep un glitch-hop ritmiem priecēs elektroniskās mūzikas izpildītājs un dīdžejs Stereoglyph.

Kluba Nabaklab tika izveidots 2010. gadā un nu jau sešus gadus ir neatņemama Rīgas alternatīvās mūzikas skatuves sastāvdaļa, piedāvājot dažādu stilu pašmāju un ārvalstu mūziķu koncertus vairāk nekā 160 dienas gadā. Ar Nabaklab gādību Latvijā viesojušies tādi mūziķi kā Enter Shikari, God Is An Astronaut, Laibach, Chinawoman, The Soft Moon, IAMX, Covenant, Jarboe, Balthazar, We Came As Romans un daudzi citi. Klubs ir arī viens no starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba rīkotājiem.

Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, svinību sākums plkst. 21.00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas