Musiqq izdod jaunu dziesmu un izziņo albuma prezentācijas koncertus

0 komentāri

Grupa Musiqq ar jaunāko singlu Silta sirds izsludina sava pirmā akustiskā albuma prezentācijas koncertus novembrī un decembrī Rīgā un citviet Latvijā. Singls Silta sirds ir Musiqq topošā albuma vēstnesis.

”Dziesma ir sentimentāli patiesa un stāsta par to, ka katrs no mums spēj padarīt pasauli labāku un piepildīt mīļotā cilvēka, radu, draugu un kolēģu ikdienu ar smaidu un pozitīvām emocijām,” saka grupas dalībnieki Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris. Dziesmas ierakstā piedalās arī populārās mūzikas studijas Aprīļa pilieni popgrupa DoReMi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunais grupas albums, kam dots nosaukums Silta sirds, būs akustisks, tā skanējumu veidos 10 dziesmas. Albums iznāks oktobra beigās. ”Šis ir izaicinājums kam jaunam, neaizmirstot veco,” akcentē grupas dalībnieki.

Kopā ar Musiqq dalībniekiem Emīlu un Maratu koncertu akustisko skanējumu bagātinās Uldis Beitiņš (ģitāra), Roberts Rasa (bass), Edgars Jass (taustiņi, ģitāra), Viktors Veselovs (perkusijas), Alex (saksofons) un pavadošā balss – Rūta Dūduma.

Musiqq albuma prezentācijas koncerti notiks:

  • 20. novembrī Valmieras kultūras centrā
  • 2. decembrī Rīgā, kinoteātrī Splendid Palace
  • 5. decembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā Gors
  • 12. decembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē
  • 16. decembrī Jelgavas Kultūras namā.

Biļetes uz koncertiem var jau iegādāties Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas