Mona de Bo sniegs īpašus koncertus Rīgā un Valmierā

0 komentāri

Piesakot jaunu albumu, eksperimentālā roka duets Mona de Bo kopā ar džeza pianistu Rūdolfu Macatu nākamnedēļ sniegs vairākus koncertus Rīgā un Valmierā, kas būs vienīgās grupas uzstāšanās pirms vasaras festivāliem.

17. aprīlī grupa Mona de Bo kopā ar apvienību Anna Kijevā uzstāsies Tautas Harmonijas centrā Valmierā, bet 18. un 19. aprīlī koncertēs Kaņepes Kultūras centrā Rīgā, vēsta Mona de Bo dalībnieks Edgars Eihmanis. Koncertos grupa atskaņos jauno materiālu, kā arī mūziku no iepriekšējiem albumiem Nekavējies, šīs ir spēles ar tevi un Pag Pag.

”Kopš pagājušās vasaras esam strādājuši pie jaunā albuma un pašlaik mēģinām to pabeigt. Stilistiski tas ir atšķirīgs no tā, ko esam darījuši līdz šim. Cita starpā – esam aizrāvušies ar improvizētas mūzikas spēlēšanu. Tomēr šajos trīs koncertos pārsvarā atskaņosim kompozīcijas,” stāsta E. Eihmanis.

Šobrīd abi Mona de Bo dalībnieki uzturas ārzemēs – Edgars Rubenis dzīvo Holandē, Edgars Eihmanis – Itālijā. Koncerti Rīgā un Valmierā būs vienīgās grupas uzstāšanās pirms vasaras festivāliem.

Vairāk informācijas par Mona de Bo meklē facebook.com/monadebo!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas