Mona de Bo sniegs īpašus koncertus Rīgā un Valmierā

0 komentāri

Piesakot jaunu albumu, eksperimentālā roka duets Mona de Bo kopā ar džeza pianistu Rūdolfu Macatu nākamnedēļ sniegs vairākus koncertus Rīgā un Valmierā, kas būs vienīgās grupas uzstāšanās pirms vasaras festivāliem.

17. aprīlī grupa Mona de Bo kopā ar apvienību Anna Kijevā uzstāsies Tautas Harmonijas centrā Valmierā, bet 18. un 19. aprīlī koncertēs Kaņepes Kultūras centrā Rīgā, vēsta Mona de Bo dalībnieks Edgars Eihmanis. Koncertos grupa atskaņos jauno materiālu, kā arī mūziku no iepriekšējiem albumiem Nekavējies, šīs ir spēles ar tevi un Pag Pag.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Kopš pagājušās vasaras esam strādājuši pie jaunā albuma un pašlaik mēģinām to pabeigt. Stilistiski tas ir atšķirīgs no tā, ko esam darījuši līdz šim. Cita starpā – esam aizrāvušies ar improvizētas mūzikas spēlēšanu. Tomēr šajos trīs koncertos pārsvarā atskaņosim kompozīcijas,” stāsta E. Eihmanis.

Šobrīd abi Mona de Bo dalībnieki uzturas ārzemēs – Edgars Rubenis dzīvo Holandē, Edgars Eihmanis – Itālijā. Koncerti Rīgā un Valmierā būs vienīgās grupas uzstāšanās pirms vasaras festivāliem.

Vairāk informācijas par Mona de Bo meklē facebook.com/monadebo!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas