Miks Dukurs un grupas PeR dalībnieks ieraksta kopīgu dziesmu

0 komentāri

Mūziķis Miks Dukurs, sadarbojoties ar grupas PeR bītbokseri Edmundu Rasmani un ģitāristu Gintu Smuko radījuši kompozīciju Tu teici tā. Carnikavas mežos uzfilmēts arī krāšņs video, kas tiek nodots klausītājiem un skatītājiem.

Dziesmas pirmsākumi meklējami pirms aptuveni pusgada, kad Gada balva 2015 pasākumā uz vienas skatuves kā pasākuma vadītāji satikās Miks Dukurs un Edmunds Rasmanis. Gatavošanās notika Mika radošajā darbnīcā – mājas studijā, kur paralēli tiešajiem pienākumiem tika sākts darbs pie jaunas kompozīcijas. Process bija aizraujošs, rotaļīgs, spēlējoties ar instrumentiem. Mūziķi atzīst, ka radošajā procesā bijis brīdis, kad dziesmas risinājums bija strupceļā, taču to ”izglāba” nejauši satiktais akustiskās ģitārspēles guru Gints Smukais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Divu cilvēku attiecības ir tēma, par kuru man nekad neapniks rakstīt! Kompromiss vienmēr bijusi labākā atbilde jebkurai strīdīgai situācijai, tikai jāprot ieklausīties un reizēm arī piekāpties. Man ir liels prieks, ka šis skaņdarbs radies jauniegūtu draugu sadarbības rezultātā. Šoreiz esam pastrādājuši dubultā un, saslēdzoties ar jauno režisoru Ritvaru Bluku, caur deju Carnikavas mežos, tapa arī krāsains video piedzīvojums,” stāsta Miks Dukurs.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas