Melo-M izveido čellu ”mega-orķestri”

0 komentāri

Gatavojoties gada nogales lielkoncertam, kas Rīgas Kongresu namā notiks 30. decembrī, čellu trio Melo-M mūziķi sapulcinājuši vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellistus vienotā čellu kolektīvā, kuram dots skanīgais nosaukums Melo-M Mega-orķestris, informē koncerta rīkotāju pārstāvis Kaspars Kukuvass.

Tuvojoties koncerta dienai, kuplais čellistu kolektīvs sācis pirmos mēģinājumos, lai 30. decembrī ikkatrs koncerta apmeklētājs varētu novērtēt iespaidīgā kolektīva muzicēšanu, izpildot visu laiku populārākos skaņdarbus no Melo-M repertuāra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Īpaša čellu orķestra sastāvā līdztekus Melo-M mūziķiem Kārlim Auzānam, Miķelim Dobičinam un Jānim Paulam muzicē dažādu paaudžu Latvijas čellisti, sākot no mūzikas skolu audzēkņiem un studentiem līdz profesionāliem mūziķiem un čella spēles vecmeistariem.

”Esam gandarīti, ka šī gada noslēgumā mums izdevies radīt īpašu un vienreizēju kolektīvu, kas apvieno dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Jau pirmajos mēģinājumos sajutām, ka sajūtas, kas pārņem klausoties tik iespaidīga sastāva skanējumu, ir īpašas un neatkārtojamas. Līdz šim koncertos piedāvājām trīs čellus, tagad to būs vairāk nekā 53, tāpēc visi, kas vēlas to piedzīvot, laipni aicināti tikties ar mums Kongresu namā 30. decembrī,” pauž Melo-M mūziķi.

Foto

Melo-M Vecagada lielkoncertā Kongresu namā izskanēs gan Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas trio izpildījumā, gan sagaidāma iespaidīgā orķestra muzicēšana koncerta noslēgumā.

Visas biļetes uz Vecgada lielkoncertu plkst. 19.00 jau izpirktas, tašu vēl pieejamas biļetes uz papildkoncertu plkst. 15.00. Tās iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas