Melnajā Piektdienā notiks divu Daugavpils grupu dubultprezentācija

0 komentāri

Jau piektdien, 26. februārī, Rīgas klubā Melnā Piektdiena” notiks grupu Varang Nord un Saintorment jauno albumu prezentācija, informē kluba pārstāvis Valdis Bērzvads. Muzikāli šis solās būt daudzpusīgs pasākums.

Viking folk metal stilā muzicējošā grupa Varang Nord klausītājiem piedāvās novērtēt savu pēdējo garadarbu Master of the Forest. Viņu radītā mūzika ir spēcīga, nordiska un tautas mūzikas elementiem piesātināta. Jāpiemin, ka gan ierakstos, gan koncertos grupa izmanto akordeonu, kura īpašniecei ir akadēmiskā muzikālā izglītība. Koncertā grupa prezentēs jaunā albuma materiālu, kā arī izpildīs jau zināmos debijas ieraksta Fire of the North hitus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grupa Saintorment šajā vakarā klausītājus priecēs ar savu debijas albumu Well of Sins. Viņu mūzikā dzirdams enerģisks thrash, speed un heavy metal sajaukums. Šī mūzika ies pie sirds grupu Pantera, Kreator un Exodus cienītājiem.

Abas grupas ir no Daugavpils, taču tās nav reti viesi Rīgas klubos un ir zināmas vietējai publikai. Tā, piemēram, savas pēdējās viesošanās laikā Rīgā Varang Nord spēlēja kopā ar mongoļu folka izpildītājiem Nine Treasures no Ķīnas.

Pasākuma muzikālo noformējumu dažādos Latvijas samuraju grupa Yomi, kas izpilda folk metal un piedāvā savu ieskatu japāņu kultūrā.

Koncerts notiks Rīgas klubā Melnā Piektdiena, Brīvības gatvē 193c. Ieeja klubā no plkst. 19.00. Koncerta sākums plkst. 20.00 Biļešu cena 4 eiro. Biļetes būs nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

Video: Varang Nord

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas