Meitenīte, kuras balss saviļņoja Latviju, izdevusi savu pirmo albumu

2 komentāri

Otrdienas, 15. decembra, pēcpusdienā mūzikas veikalā Randoms notika albuma An Introduction to Aleksandra Špicberga. Iepazīšanās atklāšanas pasākums. Jauno dziedātāju Aleksandru Špicbergu plašāka sabiedrība iepazina valsts svētku laikā novembrī, kad tika publicēts video ar Imanta Kalniņa dziesmu Rakstu rakstus.

Kā informē mūzikas veikala Randoms pārstāvji, albumā ietverti 10 skaņdarbi, kas demonstrē Aleksandras balss skaistumu un interpretācijas daudzpusību, iekļaujot gan klasikas pērles Džulio Kačini Ave Maria, Franča Šūberta Tu esi miers, gan latviešu komponistu Imanta Kalniņa Rakstu rakstus un Zigmara Liepiņa Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas, kā arī Latvijā līdz šim neskanējušas senas spāņu dziesmas Garsijas Lorkas pierakstā, akustiskās ģitāras pavadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Albumā atklāšanas pasākumā Aleksandra kopā ar ģitāristu Vladimiru Kudrinu un pianisti Kristīni Šmiti izpildīja vairākus albumā iekļautos skaņdarbus. Pasākumu vadīja Agris Daņiļevičs, kurš ir Aleksandras skolotājs deju studijā Dzirnas un video Rakstu rakstus režisors.

Foto

Albumu CD formātā varēs iegādāties mūzikas veikalā Randoms, grāmatnīcās Jānis Roze, kā arī pie lielākajiem mūzikas ierakstu izplatītājiem.

Trīspadsmitgadīgā Aleksandra mācās Rīgas Doma kora skolā, ir valsts konkursu uzvarētāja un starptautiskā jauno vokālistu konkursa Grand Prix ieguvēja (Kohtla Jarve, Igaunija, 2015). Aleksandras dabiskā muzikalitāte un spēcīgā balss aizrauj klausītājus, tuvinot viņu sapnim pievienoties balsīm, kas spoži nes Latvijas vārdu pasaulē.

Video: meitenīte, kuras balss saviļņoja Latviju

Video: G. Caccini. Ave Maria – An introduction to Aleksandra Spicberga

2 komentāri

TOP komentāri

 • Sarmīte Daniļenko
  +2

  Sarmīte Daniļenko

  esmu dzili savilnota dzirdot so skaisto balsi

  16.12.2015 11:37

 • ilze
  0

  ilze

  Tā ir Dieva dāvana!Ļoti skaista un tīra balss.

  05.11.2016 19:26

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas