Mākslas darbu izsolēs prognozē jaunus cenu rekordus

0 komentāri

Tuvojoties jaunajai izsoļu sezonai, tiek prognozēti arī jauni mākslas darbu pārdošanas rekordi. Lielu intrigu izraisījusi kāda Amadeo Modiljāni glezna, kuras vērtību lēš ap 100 miljoniem ASV dolāru.

Itāliešu mākslinieka Amedeo Modiljāni gleznu izsolīs novembrī Ņujorkā, un eksperti prognozē, ka tās cena dolāros sasniegs deviņu ciparu skaitli. Ja gleznu izdosies pārdot par prognozēto cenu, tiks sasniegts jauns mākslinieka rekords. Līdz šim dārgākā Modiljāni glezna izsolīta par 70 miljoniem dolāru.

Izsoļu nama Christie”s eksperts prognozē, ka gleznas cena pat pārsniegs 100 miljonus – jo glezna ir ļoti liels retums. Pēc viņa teiktā, tirgū nonāk ļoti maz šāda izmēra un kvalitātes aktu.

Neraugoties uz nestabilitāti finanšu tirgos un nerimstošo Āzijas pircēju aktivitāti, izsoļu nams Christie”s cer labi pārdot arī gredzenu ar 16 karātu rozā briljantu, ko izsolīs 10. novembrī Ženēvā. Tas ir lielākais dārgakmens, kas jebkad piedāvāts publiskā izsolē. Prognozēts, ka gredzena cena varētu sasniegt 25 miljonus eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas