Madonna Stokholmā ar asarām acīs saka aizkustinošu runu, pieminot Parīzē bojāgājušos

0 komentāri

Sestdien, 14. novembrī, kas ir diena pēc Parīzes terorakta, bija paredzēts popa karalienes Madonnas koncerts Zviedrijas galvaspilsētā. Neskatoties uz to, ka visā pasaulē tika atcelti neskaitāmi pasākumi, viņa nolēma savu uzstāšanos tomēr neatcelt, un koncerta laikā faniem arī izstāstīja, kāpēc tas tā!

“Ir ļoti grūti šodien uzstāties, jo jūtos ļoti satriekta. Kāpēc es esmu šeit, augšā uz skatuves, dejoju un priecājos, kamēr citi apraud savus bojāgājušos tuviniekus? Lai nu kā, tieši tas ir tas, ko šie cilvēki grib, lai mēs darām – viņi grib mums aizvērt mutes, viņi grib, lai dzīvojam klusumā. Bet mēs to neļausim!” Madonna teica pūlim, kas bija sanācis uz viņas koncertu turnejas Rebel Heart Tour ietvaros Stokholmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

“Tie ir cilvēki, kuriem nav nekādas cieņas pret cilvēku dzīvībām, un tie ir cilvēki, kas dara neiedomājamas, degradējošas un nepiedodamas lietas ar cilvēkiem,” turpināja popmūzikas dīva, kuras runa kopumā ilga aptuveni sešas minūtes. “Bet mēs nekad, nekad, nekad nespēsim mainīt pasauli, ja nemainīsim paši sevi. Ja mēs nemainīsim to, kā izturamies viens pret otru ikdienā. Tas, ja nogalināsim vēl pāris simtus cilvēku vai ievelēsim jaunu prezidentu, nemainīs pasauli. Ir jāsāk ar mazumiņu, un tā ir attieksme vienam pret otru ikdienā. Mums pret katru cilvēku ir jāizturas ar godu un cieņu, un tikai tā mēs mainīsim pasauli,” tā Madonna.

VIDEO

Pēc tam ar asarām acīs viņa turpināja koncertu ar dziesmu Like a prayer un aicināja visus dziedāt līdzi kā lūgšanu visiem tiem, kas cietuši piektdienas vakarā notikušajā teroraktā Parīzē.

Jau vēstījām, ka Parīzes teroraktu upuru skaits sasniedzis 132, bet slimnīcās atrodas vēl vairāk nekā 350 ievainoto. 80 cilvēku stāvoklis ir kritisks, kas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits pieaugs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas