Lilitas Ozoliņas veselības stāvokļa dēļ izmaiņas izrādes aktieru sastāvā

0 komentāri
Lilitas Ozoliņas veselības stāvokļa dēļ izmaiņas izrādes aktieru sastāvā
Foto: Edijs Pālens, LETA

Tev noteikti jāizlasa

Aktrises Lilitas Ozoliņas veselības stāvokļa dēļ mainīts aktieru sastāvs Dailes teātra topošajā izrādē Lēnprātīgā, informē teātra pārstāve Liene Jakovļeva.

Jau vēstījām, ka 5. novembrī Dailes teātra Kamerzālē pirmizrādi piedzīvos iestudējums Lēnprātīgā – režisora Mihaila Gruzdova fantāzija par Fjodora Dostojevska stāsta tēmu.

Garstāsts Lēnprātīgā (1876) ir viens no krievu ģēnija Fjodora Dostojevska (1821–1881) pēdējiem darbiem – stāsts par Lēnprātīgās un Nepazīstamā nenotikušo mīlestību. „Es šo stāstu nosaucu par „fantastisku”, kaut arī uzskatu to par ārkārtīgi reālu. Taču fantastiskais te ir klātesošs – tieši pašā vēstījuma formā,” saka Dostojevskis.

Iedomājieties vīru, kuram uz galda guļ sieva, pašnāvniece, kura pirms dažām stundām izlēkusi pa logu. Viņš ir apjucis un nav vēl paspējis apkopot savas domas. Viņš mēģina apjēgt notikušo. Mēģinot tikt skaidrībā par savām attiecībām ar sievu, naudu un ticību, atmiņas viņu nenovēršami noved pie patiesības.

Jauniestudējumā spēlēs aktieri Ieva Segliņa (Viņa), Ģirts Ķesteris (Viņš), Lukerjas varones tēlā iejutīsies divas aktrises – jau izziņotā Lilita Ozoliņa lomu dalīs ar Lidiju Pupuri. Izrādes gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas