Leģendas dzemdības vienā cēlienā

0 komentāri
Leģendas dzemdības vienā cēlienā
Publicitātes foto

ZONA projects piedāvā izlaušanos no pašu radītā krātiņa iestudējuma Pietura pirmizrādē LKA Latvijas Kultūras koledžā 2016. gada 15. aprīlī plkst. 19.00.

Lugas atveidojuma pamatā ir četri jaunieši, kuri visdrīzāk nekad nesatiktos, ja nedzīvotu nomaļā lauku ciematā, kur pietura ir ne tikai transporta gaidīšanas vieta, bet centrs, kurā satiekas realitāte, vietējais “gossips”, tiek veidoti nākotnes plāni vai vienkārši aizmirsta dzīve. Vai ir jēga izkāpt no savas komforta zonas un veidot savu dzīvi lielpilsētā vai vienkārši samierināties ar to, kas esi, un varu, kura tev pieder ciemā? Stagnācija vai tomēr bailes no nezināmā?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Izrādes Pietura vēlme ir iedziļināties cilvēka lomai šaurā sabiedrības lokā. Kā vide, no kuras tu nāc, ļauj reaģēt uz pārmaiņām sabiedrībā, un ko, nokļūstot ārpus ierastajiem apstākļiem, nozīmē iepazīties ar pasaules piedāvātajām iespējām. Dzīvošana komforta zonā kļūst par tuvredzīgu skatījumu nākotnē, bet rada pārliecību par absolūti skaistu un izdevušos dzīvi šobrīd.

Pietura veidota Edgara Niklasona oriģināldramaturģijā, kuras rakstīšanas procesā autors un projekta radošā komanda apceļoja Latvijas ciematus, lai iepazītu vietējos jauniešus, viņu komunikāciju un vidi, kurā viņi uzturas. Gūtie iespaidi palīdz izrādi veidot kā realitātes spoguli jauniešu ikdienai, sevis meklējumiem un noteikumiem, pēc kuriem viņi dzīvo.

Melānijas Dubras režija, Krišjāņa Elvika scenogrāfija, kostīmu māksliniece – Sanda Feldberga. Lomās – Laura Atelsone, Klāvs Mellis, Uldis Sniķers, Āris Matesovičs.

Nākamās izrādes – 16. aprīlī, 13. maijā un 14. maijā LKA Latvijas Kultūras koledžā.

Izrāde tapusi sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu un Latvijas Kultūras Akadēmijas Latvijas Kultūras koledžu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas