Lauris Valters laiž klajā Ziemassvētku dziesmu

0 komentāri

Līdz ar Pirmās adventes iestāšanos mūziķis Lauris Valters klausītājiem nodod jaunu dziesmu Ziemassvētki manā ielā ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem.

”Šī ir jauka, sirsnīga, gaiša dziesma, kura šajā laikā izgaismo sirdis, padara siltākas sajūtas! Jo tas taču ir brīnišķīgi, ka mums katram ir labs prāts, kā lieliska Adventa un Ziemassvētku rota. To arī visiem no sirds novēlu – mieru, gaišumu un mīlestību!” teic mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūzikas komponists dziesmai ir Laura Valtera tēvs Egons Valters, dziesmas stīgu aranžiju veidojis kolēģis no grupas ēnas laikiem – Dāvis Ābrams. Savukārt vārdu autore ir pazīstamā dzejniece un bērnu literatūras autore Inese Zandere. Dziesmas radīšanā piedalījušies mūziķi no stīgu kvarteta Kvartz. Ieraksts tapis Reiņa Briģa studijā, viņš arī veicis skaņas apstrādi.


Dziesmu papildina video ar mazās mākslinieces Kates Volkovas piedalīšanos. Video autors ir Kristaps Selga.

Lauris Valters (L.V.) ir mūziķis un dzejnieks, kuru klausītāji vairāk iepazina grupas ēnas sastāvā, kas uz Latvijas mūzikas skatuves savu aktīvo muzikālo darbību realizēja no 2000. līdz 2012. gadam. Šajā gadā mūziķis un viņa draugu apvienība NeParasts Bars izdevuši singlu un videoklipu Tur un Te, kā arī nupat sadarbībā ar dziedātāju Aiju Andrejevu laists klajā singls Būtu tā vērts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas