Lauris Valters aicina uz koncertu Tad apstājās laiks

0 komentāri

Mūziķa Laura Valtera koncerts gaidāms Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā 10. maijā plkst. 19.00, informē mūziķa pārstāve Kristīne Pleša.

Koncertā skanēs daudzas jau zināmas dziesmas – Vieglums Neaprakstāms, Brieži dejo, Tur un te, Nāc, šonakt aizbēgsim!, kā arī pavisam jaunas dziesmas. Koncertā kopā ar Lauri Valteru uzstāsies arī sitaminstrumentālists Mārtiņš Miļevskis un taustiņinstrumentālists Māris Vitkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pavasaris ir īpašs laiks, kurā viss plaukst un mostas, arī mūzikā ir daudz ko vēstīt, izpaust tieši pavasarī un, cilvēkiem ir vēlme uzņemt sevī daudz gaišā un pozitīvā,” uzsver mūziķis. Koncerts sagaidāms pavasarīgs, gaišs un ar vieglumu piepildīts. Turpina Lauris Valters: ”Tāda ir mana mūzika, tā es sajūtu šo pasauli, pavasari, mīlestību un vēlos tajā dalīties!”

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas