Latvijas mūzikas skatuvē ielaužas jauni indīroka pārstāvji – The Black Pockets

1 komentārs

Indīroka jaunpienācēji The Black Pockets 27. janvārī klausītājus iepazīstina ar savu debijas singlu As Fast As I Can, kam drīzumā gaidāma arī videoversija.

Grupu The Black Pockets veido četri puiši – Rūdolfs, Jānis, Artūrs un Arturs. Viņi iepazinās koledžā un pēc divus gadus ilgiem eksperimentiem ir nonākuši pie šā brīža skanējuma, ko paši raksturo kā indie/rock/mazliet psihedēlijas. Mūziķi neslēpj, ka iedvesmojušies gan no mūsdienu indie mūzikas māksliniekiem, piemēram, Arctic Monkeys un Vampire Weekend, gan arī no 60. gadu grandiem – The Kinks, The Beatles un The Who.

Foto

Runājot par As Fast As I Can, tā muzikāli atšķiras no pavasarī gaidāmā apvienības minialbuma dziesmām. Kompozīcija tapusi samērā spontāni un tekstuāli sākotnēji esot domāta kā joks, tomēr notikums, kas aprakstīts šajā dziesmā, vēlāk patiesi atgadījies ar vienu no grupas dalībniekiem – tiesa, puiši atsakās atklāt, ar kuru tieši.

Skaņdarbu var noklausīties un bez maksas lejupielādēt grupas mājaslapā un theblackpockets.bandcamp.com, tas drīzumā būs pieejams arī lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas