Latvian Blues Band paziņo patīkamus jaunumus

0 komentāri

Mūzikas apvienība Latvian Blues Band pabeigusi darbu ierakstu studijā, kur sagatavotas 14 oriģināldziesmas jaunajam albumam Music of my heart. Tā izdošana plānota šopavasar, informē grupas līderis Jānis Bukovskis.

Visu albumā iekļautos dziesmu autori ir grupas dalībnieki Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis. Mūziķi apgalvo, ka gaidāmais albums būs muzikāli interesants: “Dziesmas radušās no iespaidiem, tūrējot pa pasauli, kā arī no personiskās dzīves priekiem un bēdām. Tāds īsts blūzs – ko sirds jūt, to spēlējam.” Ne velti Bob Margolin (Muddy Waters ģitārists) vienā no pasaules Nr.1 blues žurnāliem Blues Revue grupu dēvē par Eiropas blūza fenomenu – albumā ierakstīto mūziku esot grūti ielikt kāda konkrēta blūza paveida rāmjos.

Jaunā albuma tapšanā piedalījās viesmākslinieki Vīgants Murelis, Oskars Stolse-Semerovs un nu jau par ilggadēju grupas sadarbības partneri kļuvušais Hammond B3 elektroērģeļu meistars Raphael Wressnig, piešķirot īpašu muzikālo nokrāsu. Neiztrūkstošs ir arī Latvian Blues Band pūtēju sekcijas papildinājums no Latvian Radio Big Band – Kristaps Lubovs, Nauris Strežs un Andris Augstkalns.

Ierakstītā materiāla apstrāde veikta Vācijā, savukārt pēcapstrāde un sagatavošana albuma izdošanai ASV. Jaunais albums Music of my heart būs trešais grupas studijas albums. Tas klajā nāks 24. martā, plānota arī albuma prezentācija un afterparty klubā Moonshine. Savukārt pēc albuma prezentācijas Latvian Blues Band dosies jaunā albuma tūrē, koncertējot Šveicē, Vācijā, Polijā unLietuvā.

Albuma tūres noslēgums tiks svinēts ar diviem koncertiem – 8. aprīlī Liepājas klubā Fontaine Palace un 9. aprīlī Palangas mūzikas klubā Vandenis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas