Laba Daba ieskaņas pasākumā uzstāsies britu dziesminieks

0 komentāri

Piektdien, 10. jūlijā, klubā Nabaklab notiks nākamais festivāla Laba Daba ieskaņas pasākums, kurā uz skatuves kāps dziesminieks Džims Krofts (Jim Kroft) un vieni no 2015. gada festivāla viesiem – Guntis Veilands un Lelde Riteniece, informē Nabaklab pārstāvis Edgars Āboliņš.

Bieži dzirdēts, ka mūzikas industrija ir nežēlīga un spējīga gan radīt, gan iznīcināt mūziķu karjeru. Par to vislabāk spēs pastāstīt britu dziesminieks Džims Krofts, ar kuru savulaik noticis gan viens, gan otrs, un mūziķis uzskata, ka kalpo par labu piemēru, cik grūti sadarboties ar lielajām mūzikas ierakstu kompānijām un tā saukto “lielo mūzikas biznesu”. To sapratis, Krofts radikāli mainīja savu karjeru un uzsāka ilgstošu projektu ar nosaukumu Journeys, kuru laikā uzstājies gan Āfrikā, gan Ķīnā, sadarbojoties ar vietējiem mūziķiem, un šobrīd plāno nākamos ceļojumus, kuru sarakstā ir arī Latvija.

Vakara gaitā ar koncertu klubā viesosies arī Guntis Veilands un Lelde Riteniece, bet par DJ pienākumiem rūpēsies cits duets – savulaik populārās pašmāju hiphopa grupas S”T”A līderis Jacques of S”T”A un reggae dīdžejs Mistah Zivs.

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba norisināsies Līgatnes pagasta Ratniekos 31. jūlijā un 1. augustā, uz piecām skatuvēm piedāvājot vairāk nekā sešdesmit mūziķu un dīdžeju uzstāšanos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas