Kultūras godasardze gatavojas maratonam

0 komentāri

Ar katru dienu tuvāk Rīgas maratons, kam šobrīd gatavojas ne tikai skrējēji, bet arī līdzjutēji. It sevišķi dejotāji, kas stāvēs Kultūras godasardzē.

Dejotāja Līga Sorokina pirms maratona vingrina plaukstas. Viņa jau trešo reizi stāvēs Kultūras godasardzē un ir gatava tam, ka nāksies neierasti bieži plaukšķināt. ”Roka bija zila, jā. Bet nu tas viss ir pārejošs,” neslēpj Lattelecom Rīgas maratona Kultūras godasardzes pārstāve, ”bet tās atmiņas un tā sajūta, kad skrien tūkstoši un tev sit pa to roku. Protams, zilumi ir lieli. Pastrādāt grūti, bet ir labi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad godasardzē piedalīsies 100 dejotāji no visas Latvijas. Viņi skrējējus sagaidīs pie Brīvības pieminekļa. Puiši sola ne tikai uzmundrināt, bet arī uzmanīt kārtību.

Kā skaidro deju kolektīva Pavediens vadītāja Daina Majoka, sardzē stāvošie improvizē: ”Īpašu noteikumu nav, protams. Tas ir tīri dejotāju improvizācija. Kā viņi tajā brīdī jūtās, kā viņiem liekas, ka viņiem vajadzētu uzmundrināt skrējējus.”

Daži dejotāji 15. maijā kļūs par skrējējiem. Viņi atzīst: līdzjutēju uzmundrinājums ir ļoti svarīgs.

Šogad Lattelecom Rīgas maratonā paredzēta plaša kultūras programma. 11. novembra krastmalā būs mūzikas trase. Bet Izlaušanās skatuvē notiks koncertmaratons.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas