Krievu neatkarīgās mūzikas zvaigzne Dolphin uzstāsies Rīgā

0 komentāri

23. oktobrī klubā Melnā piektdiena koncertu sniegs Dolphin – viens no spilgtākiem savas paaudzes krievu mūziķiem.

Dolphin nesen laidis klajā savu līdz šim eksperimentālāko un personiskāko, reizē arī trauslo albumu Andrey, kā arī dzejoļu krājumu, kuri kļuvuši par bestselleriem un guvuši lielu rezonansi medijos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncertā Rīgā Dolphin prezentē savu jauno programmu, kurā skanēs dziesmas no jaunā albuma, kā arī labi zināmie hiti. Solīti arī pavisam jaunu ierakstu pirmatskaņojumi.

Dolphin daiļrade vienmēr bijusi nodalīta no citu Krievijas mūzikas industrijas laikabiedru daiļrades. Viņš nekad nav centies tuvināties vienai subkultūras straumei, ignorējot citu, tādēļ viņš ieguvis visneatkarīgākā Krievijas muzikālās pasaules pārstāvja statusu.

Kā īpašie viesi Dolphin koncertā uzstāsies viena no spožākajām indie-electronic Latvijas grupām – Treeeye, kuras mūzika tiek kombinēta no vairākiem stiliem: drum’n’bass, post-rock, ambient, trip-hop.

Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas