Koncertzāle Palladium ir droša apmeklētājiem un uzsāks piekto sezonu

0 komentāri

Šaubas par koncertzāles Palladium ekspluatācijas drošību ir novērstas. Jau 18. septembrī ar grupas The Hobos koncertu tiks atklāta tās piektā sezona, ziņo koncertzāles pārstāvji.

Šā gada augusta sākumā izskanēja ziņas, ka Būvniecības valsts kontroles birojs koncertzālē Palladium veicis pārbaudi. Ekonomikas ministrija preses konferencē nepamatoti norādīja, ka koncertzāle nav droša apmeklētājiem un neatbilst drošības prasībām, kas izvirzītas publiskām ēkām.

“Konstruktīvi sadarbojoties Būvniecības valsts kontroles biroja amatpersonām un koncertzāles īpašniekiem, ir veikti uzlabojuma darbi, kurus birojs norādīja kā nepieciešamus koncertzāles ekspluatācijai. Tāpat ēkas īpašnieki ir iesnieguši visus nepieciešamos dokumentus un informāciju, kas apliecina, ka esošo skatuves konstrukciju nostiprināšana nav neatļauta būvniecība. Būvniecības valsts kontroles biroja atzinumā norādītā koncertzāles tehniskā izpēte ir uzsākta. Tehnisko izpēti veiks būvinženieru birojs ar ilggadēju pieredzi SIA Forma 2. Mēneša laikā tiks veikta detalizēta nesošo konstrukciju apsekošana un sagatavots tehniskās apsekošanas atzinums, bet jau tagad SIA Forma 2 būvinženieris un valdes loceklis Māris Tidriķis pēc sākotnējās iepazīšanās ar objektu un vizuālās apskates apliecina, ka koncertzāles nesošās konstrukcijas nerada aizdomas par to mehāniskās stiprības un stabilitātes problēmām un var turpināt drošu objekta ekspluatāciju,” vēsta koncertzāles Palladium Riga direktore Linda Andersone.

Koncertzāle savu piekto darbības sezonu uzsāks 18. septembrī ar grupas The Hobos koncertu, bet oktobrī koncertzālē notiks nepieradinātās mūzikas un ar to saistītās mākslas festivāla Skaņu mežs atklāšanas koncerts, Monsa Selmerlēva (Mons Selmerlev) un Raiena Kīnsa (Ryan Keen) koncerti, kā arī grupas DaGamba koncerts. Novembrī koncertzāle gaidīs apmeklētājus uz The Sound Poets koncertiem, bet decembrī – uz krāšņajām Cabaret izrādēm.

Šajā sezonā koncertzāle apmeklētājus gaidīs uz daudz vairāk pasākumiem nekā iepriekš, sola Palladium vadība.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas