Kinofestivāls Spektrs aicina uz brīvdabas kinovakariem Spīķeros

0 komentāri

Sākot ar jūliju, kinofestivāls Spektrs aicina ikvienu uz brīvdabas kinovakariem, kas norisināsies Spīķeru kvartālā. Pasākumu sērija tiks atklāta 9. jūlijā plkst. 22.30 ar aizraujošo trilleri Draivs (Drive). Ieeja – bez maksas.

Kino vakari būs iespēja ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesim izbaudīt lielisku kino uz lielā ekrāna, kā arī spirgtos vasaras vakarus un zvaigžņotās Rīgas debesis radošajā un ar vēstures auru apveltītajā Spīķeru kvartālā.

Brīvdabas kino vakari Spīķeros norisināsies 9. un 23. jūlijā, kā arī 6. un 20. augustā, ieeja no plkst. 22:30. Piedāvājumā būs četras dažādu žanru un tematikas filmas, tādējādi piedāvājot apmeklētājiem izbaudīt plašu emociju gammu, izdzīvojot visdažādākos notikumus kopā ar filmu galvenajiem varoņiem, norāda kinofestivāla pārstāvji. Visas filmas būs angļu valodā bez subtitriem.

“Lai aktualizētu rudens beigās – no 23. līdz 29. novembrim – gaidāmo kinofestivālu Spektrs un vienkārši baudītu labu kino vasarā, brīvdabas apstākļos, kinoprojekts Spektrs, sadarbībā ar Spīķeriem piedāvā četru lielisku filmu programmu, kura emocionāli bagātinās siltos vasaras vakarus. Programmas ietvaros skatītāji varēs redzēt labākās filmas no Spektra repertuāra, kā arī kādu izcilu pārsteigumu, par kuru nedaudz vēlāk,” saka kinofestivāla Spektrs direktors Sergejs Musatovs.

Pirmais Spektra kino vakars Spīķeros tiks atklāts ar kinopasaulē jau atzinīgi novērtēto trilleri Draivs, kurā galveno lomu atveido aktieris Raiens Goslings. Pasākuma ieskaņā no plkst.22:30 ar filmas skaņu celiņu kinoseansa apmeklētājus iepazīstinās un īstu draiva atmosfēru Spīķeru pagalmā uzjundīs DJ Lady Krii.

23. jūlijā Spīķeros tiks izrādīta piedzīvojumu filma T.S. Spivet, savukārt 6. augustā asa sižeta drāma 71: Pēdējais kareivis.

Apmeklētāji laipni aicināti uz kinofestivāla Spektrs pirmo kinovakaru Spīķeros jau 9. jūlijā Maskavas ielā 12k-2. plkst. 22.30. Ieeja visos kino vakaros – bez maksas.

Lai kinovakaros nekļūtu vēsi, apmeklētāji aicināti silti saģērbties, kā arī uz pasākumiem droši var ņemt līdzi mīkstu pledu, lai skatīšanos padarītu sev vēl tīkamāku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas