Kashuks izdod jaunu albumu un remiksē Donu un Prāta Vētru

0 komentāri

15. novembrī elektroniskās mūzikas producents Kashuks publicējis savu ceturto studijas albumu Fiction informē mūzikas izdevniecības Dirty Deal Audio pārstāvis Kristaps Puķītis. Līdzās darbam pie jaunā albuma viņš remiksējis vairākas tautā zināmas dziesmas.

“Šajā albumā turpinu sava minialbuma Hand written story, kurš tika publicēts šā gada sākumā Dirty Deal Audio izdevniecības paspārne, tēmu, spēlējoties ar dzīvo skaņu ierakstiem un to apstrādi, bet šoreiz atgriežos arī pie elektroniskās mūzikas elementiem. Fiction ir kā nereāla fantāzija reālā vidē. Tie ir sintezatori un citas elektroniskās mūzikas skaņas savienojumā ar skaņu ierakstiem – sadzīvi, dabu, cilvēkiem un dzīvajiem instrumentiem,” tā savu albumu raksturo Kashuks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunais albums Fiction ir tapis šā gada vasaras un rudens laika periodā, un tajā iekļauti 12 skaņdarbi, kurus noklausīties un iegādāties var vietnē bandcamp.

Paralēli albuma tapšanas procesam mūziķis izdevis remiksus latviešu mūziķiem – Dona dziesmai Meduspods un Prāta Vētras dziesmai Ziemu apēst. Ar šo Prāta Vētras remiksu un dziesmas Lec interpretāciju Kashuks uzstājās arī grupas koncerttūrē 7 soļi svaiga gaisa.

Mūziķa pēdējais studijas albums Piece Of A Chance, pt.3 mūzikas ierakstu gada balvā Zelta Mikrofons 2014 saņēma balvu kā labākais elektroniskās mūzikas albums.

Papildu informācija: kashuks.com

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas