Karaliskais Improvizācijas teātris aicina uz izrādēm ”Humors nobāl”

0 komentāri

Lai mazinātu rudens nogurumu un tumšajos vakaros ieviestu vairāk prieka, Karaliskais Improvizācijas teātris (KIT) aicina oktobra trešdienu vakarus pavadīt izrādes ”Humors nobāl” noskaņās.

Visa vakara programma būs nemainīgi improvizēta, nekaitīgi vitalizējoša un nevainīgi ieturēta komēdijas žanrā. KIT piedāvā dažādus improvizācijas formātus: īsās formas, garās formas, muzikālās formas, tematiskās formas. Galvenais – lai katra trešdiena ir pilnīgi citādāka nekā iepriekšējā, uzsver izrāžu veidotāji. Izrādes notiks 8., 15. un 29. oktobrī.

Šomēnes stāstus stāstīs un mazliet arī dziedās Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Jurijs Djakonovs, Katrīna Albuže un Ēriks Palkavnieks, savukārt par muzikālo noskaņu rūpēsies taustiņu un stīgu vīrs Valters Osis un DJ Carlo.

Tikšanās vieta – kinogalerija ”K-Suns” ik trešdienu plkst. 19:00.

Biļetes uz izrādēm ”Humors nobāl” nopērkamas ”Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

Vairāk informācijas mājas lapā karaliskais.com

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas