Kalnciema kvartālu pieskandinās grupa Sigma un Urban Poetry

0 komentāri

Šodien, 11. jūnijā, Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā uzstāsies grupa Sigma, kas klausītājus iepriecēs ar savu debijas albuma Sazaroto taku dārzs dziesmām, kā arī festivāla Urban Poetry ietvaros izskanēs Melnā Cauruma koncerts un grupas Gas of Latvia priekšnesums.

Grupas Sigma mūzikā rodamas poproka, indie roka un elektroniskās mūzikas ietekmes, ko papildina arī amerikāņu minimālisma mūzikas idejas. 2012. gadā sadarbībā ar četriem jaunākās paaudzes dzejniekiem grupa radīja mūzikas un dzejas performanci Mūsu dienu skaņu celiņš. Šajā periodā tapušas arī dziesmas ar dzejnieku Arvja Viguļa, Arta Ostupa, Ingas Gailes, Kārļa Vērdiņa, Ineses Zanderes un Ulda Bērziņa vārdiem, kas pērnā gada septembrī izskanēja pasākumā Dzejkoncerts Rīgas Domā.

Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā grupas Sigma sastāvā uzstāsies Jānis Ozoliņš (klavieres un vokāls), Kaspars Lastovskis (basģitāra) un Uģis Eihvalds (bungas).

Festivāls Urban Poetry ir starptautisks daudznozaru laikmetīgās mākslas pasākums, kura ietvaros Kalnciema kvartālā norisināsies Melnā Cauruma koncerts. Tajā izskanēs latviešu laikmetīgās akadēmiskās mūzikas komponistu Annas Ķirses, Lindas Leimanes un Evijas Skuķes skaņdarbi, Agates Burkinas vokāls, Klāva Taimiņa trompete, Pētera Trasuna alts, Ērika Kiršfelda čells un Zanes Jurevicas flauta.

Festivāla ietvaros dzirdēsim arī grupas Gas of Latvia priekšnesumu, kurā izskanēs skaņdarbi no topošā dziesmu albuma Gulbju Ezers ar Annu Ķirsi pie mikrofona. Grupas sastāvā uzstāsies Andris Indāns (elektronika un vokāls), Anna Ķirse (sintezators un vokāls), Undīne Balode (čells). Koncerta skanēs dzismās ae Marta Pujāta, Andra Žebera un Annas Fomas dzeju.

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00. Ieeja – bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas