Kādi koncerti notiek pirmajos Ziemassvētkos Rīgā?

0 komentāri
Kādi koncerti notiek pirmajos Ziemassvētkos Rīgā?
Foto: LETA

Šodien, 25. decembrī, ir pirmie Ziemassvētki, un, ja svinību starplaikos vēlaties izbaudīt mazliet kultūras un mūzikas, Skaties.lv piedāvā iepazīties ar koncertu piedāvājumu Rīgā.

Koncerts Svētki, pērles un romantika

Kas? Koncerts Svētki, pērles un romantika. Piedalās Kaspars Zemītis (ģitāra), Jolanta Strikaite (soprāns) un Sinfonietta Rīga stīgu kvartets.
Kur? Kultūras centrā Imanta, Anniņmuižas bulvāris 29
Cikos? Sākums plkst. 14:00.

Koncerts Ziemassvētku noskaņa

Kas? Lielajā ģildē notiek koncerts Ziemassvētku noskaņa. Piedalās Rīgas kamerkoris Ave Sol, instrumentālā grupa Eināra Lipska vadībā, diriģents – Andris Veismanis.
Kur? Lielā ģilde, Amatu iela 6
Cikos? Sākums plkst. 15:00.

Rīgas Ziemassvētku koncerts

Kas? Rīgas Ziemassvētku koncerts. Piedalās Latvijas Nacionālās operas soliste Elīna Šimkus, dziedātājs un džeza mūziķis Daumants Kalniņš un viņa instrumentālā grupa, tenors Jānis Kurševs, pūšaminstrumentu an-samblis Live Brass, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris Sōla un diriģents Kaspars Ādamsons, kā arī Vidzemes kamerorķestris un diriģents Andris Veismanis.
Kur? Ķīpsalas hallē, Ķīpsalas iela 8
Cikos? Sākums plkst. 15:00

Rīgas Sv.Jāņa baznīcā Jāņa Lūsēna koncertprogramma Mazu brīdi pirms…

Kas? Latvijas Nacionālās operas soliste Kristīne Zadovska un operdziedātājs Ingus Pētersons Rīgas Sv.Jāņa baznīcā izpildīs komponista Jāņa Lūsēna īpaši solistu duetam komponētu dziesmu programmu. Koncerta Mazu brīdi pirms… programmā izskanēs komponista Lūsēna radītas melo-dijas, kuru pamatā ir latviešu dzejnieku Kārļa Skalbes un Viļa Plūdoņa mīlas lirika, kā arī Paulīnas Bārdas un Leonīda Breikša dzejas darbi. Programmas vadmotīvs ir Dieva klātbūtne, mīlestība, ģi-mene.
Kur? Rīgas Sv.Jāņa baznīcā
Cikos? Sākums plkst. 16.00

Ziemassvētku labdarības koncerts Apsnieg Eņģeļu koks

Kas? Rīgas Domā notiek Ziemassvētku labdarības koncerts Apsnieg Eņģeļu koks, kurā tiek vākti bērnu palia-tīvai aprūpei. Piedalās dziedātājas Olga Rajecka un Zane Gudrā, ģitārists Aivars Gudrais, taustiņinstrumentā-lists Jānis Miltiņš un Rīgas Tehniskās universitātes jauktais koris Vivere diriģenta Ginta Ceplenieka vadī-bā. Koncertu ievada Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas uzruna.
Kur? Rīgas Doms, Herdera laukums 6
Cikos? Sākums plkst. 20:00

Koncerts Ave Maria

Kas? Rīgas Domā koncertu sniedz kontrtenors Sergejs Jēgers, ērģelniece Diāna Jaunzeme, obojists Egils Upatnieks un čelliste Guna Šnē. Koncertā Ave Maria skanēs baroka laikmeta dižgara Georga Frīdriha Hendeļa mūzika – ārija Ombra mai fu, kas ir Kserksa dziedājums pirmā cēliena sākumā Hendeļa trīs cēlienu operā Kserkss, un ārija Lascia ch’io pianga no operas Rinaldo, kas kļuvusi par mākslinieku un publikas iemīļotu koncertskaņdarbu.
Kur? Rīgas Doms, Herdera laukums 6
Cikos? Sākums plkst. 23:00

Jauniešu kora Balsis Ziemassvētku koncerts

Kas? Rīgas Svētā Pestītāja Anglikāņu baznīcā notiek jauniešu kora Balsis Ziemassvētku koncerts. Piedalās Jauniešu koris Balsis, diriģents Ints Teterovskis, ērģelniece Kristīne Adamaite
Kur? Rīgas Svētā Pestītāja Anglikāņu baznīcā, Anglikāņu iela 2
Cikos? Sākums plkst. 23:00

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas