Jaunā dziesminiece Anneli Arro piedāvā dziesmu Dance

0 komentāri

Jaunā dziesminiece Anneli Arro, kura līdz šim zināma kā meiteņu grupas Sus Dungo bundziniece un perkusioniste, piedāvā noklausīties dziesmu Dance no 27. aprīlī iznākušā solo albuma Lucas, informē mūziķes pārstāve Kristīne Pleša.

“Rakstot dziesmu Dance, gribējās, lai tā ir dejiska un tajā ir kas tāds, kas liek iekustēties, un beigās sanāk, ka ne tikai gurniem,” stāsta dziesmas autore Anneli.

Audio

Lucas ir Anneli Arro pirmais solo albums, kurā iekļautas astoņas dziesminieces pašas sacerētas un izpildītas akustiskas kompozīcijas balsij un ģitārai. Albums tapis 2015. gada beigās un 2016. gada sākumā Rīgā un ir tā saucamais bedroom (guļamistabas) ieraksts. To producējis, ierakstījis un miksējis Toms Taukulis, savukārt māsterējis Carl Saff (ASV).

Albums Lucas iznāca un tika prezentāts 27. aprīlī K. K. fon Stricka Villā un ir pieejams lejuplādei Bandcamp.

Anneli Arro tuvākie solo koncerti:

  • 19. maijā plkst. 21:00 Rīgā, kultūras telpā Autentika B2, Bruņinieku ielā 2;
  • 21. maijā plkst. 21:00 Cēsīs, mākslas telpā Mala, Lielā Skolas ielā 4.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas