Jāredz: Vaira Vīķe-Freiberga dzied kopā ar Raimondu Tigulu

0 komentāri

TV3 ziņu žurnālists Arnis Krauze vakar savā Facebook profilā nopublicēja divus interesantus video, kurā redzams, kā mūsu ekprezidente dzied… Par to, kas īsti tas būs, plašāku materiālu skaties sestdienas ziņu sižetā, kā arī portālā Skaties.lv!

“Vaira Vīķe-Freiberga saules dainas pētījusi 40 gadu garumā. Tas ir viņas mūža darbs, un šogad tiks pabeigta noslēdzošā piektā grāmata,” savā Facebook profilā raksta Krauze. “Tā tapusi retajos brīvajos brīžos, dainas ir bijušas arī svarīgākas par politiskajiem memuāriem. Man ar Raimondu Tigulu ir padomā iecere, kā šo mūža darbu piefiksēt arī CD formātā. Šodien pamēģinājām un, šķiet, izdosies!” tā žurnālists, kurš jau sestdien TV3 Ziņās pastāstīs vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Par to, kas tas īsti būs, lasi arī portālā Skaties.lv, kur informāciju atradīsi brīdī, kad sižets tiks rādīts ēterā.

VIDEO

Darba moments, meklējot skaistākās saules dainas. Vaira Vīķe-Freiberga un Raimonds Tiguls

Posted by Arnis Krauze on Thursday, May 14, 2015

Šodien nedaudz debitēju mūzikas producenta lomā. Beidzot izdevās savest kopā Vairu Vīķi-Freibergu un Raimondu Tigulu. Ceru, ka taps kas vērtīgs un paliekošs.

Posted by Arnis Krauze on Thursday, May 14, 2015

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas