Jarāns un Ančevskis tiksies Alu cilvēka 10. sezonas atklāšanā

0 komentāri
Jarāns un Ančevskis tiksies Alu cilvēka 10. sezonas atklāšanā
Publicitātes foto

28. septembrī plkst. 18:00 un plkst. 21:00 kinoteātrī Splendid Palace notiks populārās komēdijas par vīriešu un sieviešu attiecībām Alu cilvēks 10. sezonas pirmās izrādes, kurās uz vienas skatuves satiksies abi galvenās lomas tēlotāji – Jānis Jarāns un Ainārs Ančevskis.

Alu cilvēka teorija būvēta uz pieņēmumu, ka vīrietis no senajiem aizlaikiem bijis mednieks, bet sieviete — vācēja, un šīs psiholoģiskās īpatnības joprojām nosaka abu uzvedības modeli. The New York Times izrādi Alu cilvēku ir nosaucis par ”starptautiska mēroga komisku fenomenu”. Lugas autors ir scenārists un psihologs Robs Bekers, kurš 10 gadus pierakstīja novērojumus savās attiecībās ar sievu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Alu cilvēks ir visilgāk spēlētā stand-up komēdija Brodvejā. Izrāde ir tulkota 16 valodās, un to joprojām spēlē vairāk nekā 35 pasaules valstīs. Latvijā izrāde līdz šim ir spēlēta vismaz 100 reizes, to noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju.

Publicitātes attēls

Publicitātes attēls

Izrāde Alu cilvēks caur humoru un smiekliem ļauj paskatīties uz nopietnām lietām, kā arī palīdz izskaidrot dzimumu atšķirības. Izrādes laikā alu vīrietis lasa lekciju, kuras laikā cenšas pierādīt, ka vīrieši nav cūkas. Kas padara sievieti par sievieti un kas — vīrieti par vīrieti? Kāpēc sievietes vienmēr skrien pa veikaliem, meklējot jaunas drēbes? Kāpēc vīrietis nepieņem palīdzību, ja viņš ir apmaldījies? Kāpēc sarunas vīriešu starpā ir ierobežotas līdz futbola spēles rezultātiem un primitīvām skaņām? Šo un daudz ko citu varēs uzzināt, noskatoties komēdiju jau septembra beigās kinoteātrī Splendid Palace.

Biļetes pārdošanā Biļešu servisa kasēs un internetā, cena, sākot no 10 eiro.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas