Izziņots “Rīga 2014” simpozijs ”Es, patērētājs”

0 komentāri

Latvijas Jaunā teātra institūts un nodibinājums “Rīga 2014” aicina pieteikties dalībai starptautiskā simpozijā ”Es, patērētājs. Iepirkšanās, klimats un mēs”, kas notiks 26. un 27. septembrī Spīķeru koncertzālē.

Kā informē nodibinājuma “Rīga 2014” pārstāvis Mārtiņš Drēģeris, simpozijs pulcēs māksliniekus, vides un ilgtspējīgas attīstības speciālistus, ekonomistus, psihologus, antropologus, reklāmas nozares pārstāvjus un citus ieinteresētos no Baltijas valstīm, Ziemeļvalstīm un Lielbritānijas, lai kopīgi pētītu sakarības starp patērētājkultūru, klimata pārmaiņām un labklājību.

Simpozija programma tiek izstrādāta ciešā sadarbībā ar britu mākslas un klimata organizāciju “TippingPoint” un ilgtspējīgas attīstības speciālisti, grāmatas ”Jaunais materiālisms” līdzautori Rutu Potsu. Tās būs divas intensīvas dienas kopā ar vietējiem un britu ekspertiem un māksliniekiem – priekšlasījumi, open space, grupu darbs un spēles, kopā analizējot patērētājsabiedrības fenomenu un meklējot ilgtspējīgas alternatīvas ekonomikā, sabiedrībā un kultūrā.

Simpozija noslēgumā 27. septembrī notiks britu mākslinieka un aktīvista Harija Džailsa izrāde-lekcija ”Viss, ko esmu nopircis, un kā es pēc tam jūtos”, kurai sekos simpozija kopsavilkums un publiska diskusija.

Dalībai simpozijā ”Es, patērētājs” nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, līdz 12.septembrim nosūtot CV un īsu motivācijas vēstuli projekta vadītājai Zanei Kreicbergai uz e-pastu zane@theatre.lv.

Simpozijs ir Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikums, kā arī viena no Latvijas Jaunā teātra institūta aktivitātēm Eiropas Komisijas programmas ”Kultūra” un atbalstītā projektā ”IMAGINE 2020: Māksla un klimata pārmaiņas”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas