Izziņots bezmaksas festivāla Fono Cēsis laiks un vieta

3 komentāri

Divu dienu mūzikas festivāls Fono Cēsis, kas šogad atradīsies jaunā lokācijas vietā un tiks papildināts ar telšu pilsētu, notiks 22. un 23. jūlijā Cēsu svētku laikā.

Pērn Fono Cēsis norisinājās pilsētas pils parkā, kur pulcējās vairāki tūkstoši apmeklētāju no visas Latvijas. ”Šogad Fono Cēsis piedzīvos transformāciju no lielkoncerta uz festivālu – pērn pēdējā brīdī bijām spiesti meklēt risinājumu telšu pilsētai, taču šogad būsim tam sagatavojušies. Jaunā lokācijas vieta atradīsies tā dēvētajā Smilšu laukumā pie Cēsu autoostas, kas būs savienota ar teritoriju pie pilsētas stadiona, kur atradīsies telšu pilsēta,” pastāstīja pasākuma rīkotāju pārstāvis Jānis Sildniks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šis būs jau trešais Fono Cēsis gads, un mums ir ļoti liels prieks, ka ir izdevusies tik veiksmīga sadarbība ar pilsētas domi – kā redzam, pasākums katru gadu aug un, ticam, ka šis ir tikai jaunās vasaras tradīcijas sākuma posms,” norāda Sildniks.

Sagaidāms, ka pasākuma ietvaros, 22. un 23. jūlijā, tiks izziņotas aptuveni 20 grupas, kā arī seši dīdžeji.

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA Fono direktors Lauris Sildniks norādīja, ka Fono Cēsis ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu Fonofest.

Foto: Fono Cēsis pērn

3 komentāri

TOP komentāri

 • Mm
  +2

  Mm

  Mmm, Grēviņš bija kaut kas neatkārtojams pagājušajā gadā!

  09.04.2016 00:36

 • Pozitīvā
  +1

  Pozitīvā

  Kāpēc vienmēr vajag par kko pačīkstēt? Svētku laikā var arī kaut kur citur auto nolikt un pastaigāt ar kājām. :)

  09.04.2016 12:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas