Iznākusi grāmata par UgunsGrēka un Nacionālā teātra zvaigzni Uldi Dumpi; uz prezentāciju ierodas arī prezidents

0 komentāri

Žurnāliste Līga Blaua prezentējusi grāmatu par Latvijā vienu no atpazīstamākajiem aktieriem – Uldi Dumpi. Arī grāmatas nosaukums diezgan pasaka priekšā, par ko šajās lappusēs būs lasāms.

Daudzi no mums viņu atpazīst kā Pētersonu viesnīcas īpašnieku, Aivaru no seriāla UgunsGrēks, kā Ābramu no Skroderdienām Silmačos, Edgaru Cepli, Ēriku no Limuzīna Jāņu nakts krāsā un daudzām citām izrādēm un lomām TV ekrānos. Grāmata iznākusi izdevniecībā Žurnāls Santa, un tās pirmsākumi meklējami žurnālā Ievas Stāsti, kur pusgadu tika publicēta rakstu sērija ar aktieri. Šīs grāmatas nosaukums ir Uldis Dumpis. Zemgalietis. Uz grāmatas prezentāciju ieradās vairāki Latvijā pazīstami aktieri, kā arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī nav pirmā grāmata, kas iznākusi par leģendāro aktieri. 2003. gadā pazīstamā žurnāliste Diāna Spertāle sarakstīja Uldis Dumpis: spoguļatēls.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas