Izdota dziesmu izlase Pretējības ar Aspazijas tekstiem

0 komentāri

Oriģināldziesmu izlasē Pretējības piedāvāts jauns skanējums piecpadsmit Aspazijas dzejoļiem muzikāli spilgtu un oriģinālu mūziķu izpildījumā, informē izdevēju pārstāve Aija Fedorova.

Albuma tapšanā piedalījās Latvijas nepieradinātās mūzikas scēnai piederīgas mūziķes un grupas: Dana Indāne, Zāle, Alise Joste sadarbībā ar duetu Čipsis un Dullais, Jauno Jāņu Orķestris, Evija Vēbere sadarbībā ar grupu Aurora, Kuzucuk, Biezoknis, Waterflower (Sabīne Moore), UP, Anna Pluto, Sus Dungo, Stūrī zēvele, Nebijušā restauratori, Amorālā psihōze un Helēna Kozlova. Viņu radītajās dziesmās atklājas Aspazijas daiļrades daudzbalsīgums, kas sievietes vokāla skanīgumā ietver tiklab smeldzīgi personiskas atklāsmes, kā arī pārliecinoši drosmīgus centienus pārveidot pasauli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izlases vizuālo noformējumu veido mākslinieces Alisas Ādamsones zīmējumi. Izlase izdota NABA MUSIC/ MELO RECORDS paspārnē.

No nākamās nedēļas albumu varēs iegādāties mūzikas klubā NABAKLAB, lielākajos mūzikas veikalos un vietnē nabamusic.bandcamp.com.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas