Izbaudi skaisto laiku! Nedēļas nogales brīvdienu ceļvedis

0 komentāri

Klāt ilgi gaidītā nedēļas nogale, kas sev līdzi atnesusi saulainus un siltus laikapstākļus, kas tā vien “kliedz” par drīzu vasaras iestāšanos. Ja tev šīm dienām vēl nav plāns, talkā nāks LNT brokastu komandas sarūpētais brīvdienu ceļvedis.

Sestdien gan Rīgā, gan Liepājā notiks skaistais un elegantais Tvīda brauciens, tikmēr velo entuziasti varēs doties velobraucienā apkārt Piebalgas ezeram. Asāku izjūtu cienītāji aicināti uz Stipro skrējienu Ķegumā. Ķemeros – ikgadējā ceļotāju diena, bet Biķernieku trasē sezonas atklāšana. Tikmēr Jelgavā ar koncertu tiks ieskandināta Māmiņdiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk par kultūras pasākumiem nedēļas nogalē skaties sižetā!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas