Improvizācijas teātri konkurences cirvi aprok kopīgā sezonas izskaņā

1 komentārs

Otro gadu lielākās Latvijas un Rīgas improvizācijas teātra trupas izsludina sezonas noslēguma kopizrādes Beidzam kopā.

”Ja iepriekšējā gadā mēs tikai cerējām, ka šī varētu izveidoties par tradīciju, tad tagad tas jau ir darīts. Notikuma pamatideja ir nemainīgi kolosāla un vienkārša – sezonas noslēgumā aprakt konkurences cirvi un apvienoties kopīgai izrādei (divām) par prieku sev un skatītājiem, tādejādi noslēdzot sezonu ar cienījamu BANG!” norāda Karaliskā improvizācijas teātra pāstāvji.

Šogad pasākumā piedalīsies improvizatori no radošās apvienības Spiediens, Rīgas improvizācijas teātra, Improvīna un Karaliskā improvizācijas teātra.

Izrādes notiks 2. un 3. jūnijā plkst. 19:00 kinoteātra Splendid Palace lielajā zālē.

Svarīgi būtu zināt, ka izrādes atšķirsies. 2. jūnija izrādē tiks spēlētas garās improvizācijas formas savukārt 3. jūnijā – īsās formas. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Linda
    0

    Linda

    Nav tik traki ar to konkurenci. Katram teātrim ir savs stils un sava auditorija. Vislabākais šķiet Improvīns, pārējiem tā kvalitāte ir mainīga.

    25.05.2015 17:14

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas