Hurts koncerta biļetes jau pārdošanā

0 komentāri

Šodien, 18. septembrī, plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv sākas biļešu iepriekšpārdošana uz britu sensacionālā dueta Hurts jaunākās tūres Surrender koncertu, kas 1. martā notiks Arēnā Rīga, informē L Tips Agency pārstāvji.

Minētā koncerttūre būs pakārtota grupas trešajam albumam Surrender, kas iznāks 9. oktobrī. Tā būs līdz šim iespaidīgākā Hurts turneja, kas iekļauj 24 koncertus Lielbritānijā, Luksemburgā, Beļģijā, Nīderlandē, Vācijā, Šveicē, Itālijā, Čehijā, Austrijā, Polijā, Baltijas valstīs, Ukrainā, Somijā, Krievijā un Baltkrievijā.

Līdzās dziesmām no jaunā albuma programmā iekļauti arī iemīļotie pirmo divu albumu hiti.

Lētākā biļete uz 1. marta koncertu Arēnā Rīga stāvvietā maksā 29 eiro, bet sēdvietā – 34 eiro. Par 39 eiro var iegādāties īpašās fanu zonas biļetes. Šīs zona garantēs iespēju nokļūt vistuvāk skatuvei un tiks nodalīta no pārējās stāvvietu daļas.

Pie jauna albuma sacerēšanas Hurts tandēms ķērās uzreiz pēc veiksmīgās 2013. gada Exile koncerttūres. Multiinstrumentālists Adams Andersons un solists Teo Hačkrafts būtībā tam veltīja visu 2014. gadu. Jaunā albuma materiāla tapšanā mūziķi sadarbojās ar zviedru producentu Jonasu Kvantu, kā arī pieaicināja Grammy balvu ieguvušo producentu Stjuartu Praisu (Madonna, The Killers). Darbs iesākts maigajā Montrē klimatā un turpināts Ivisā, Losandželosā un Ņujorkā. Atšķirīgās apkārtnes nozīmīgumu uzsver arī paši grupas dalībnieki: ”Jaunas sejas, jaunas vietas… Tās palīdzēja tapt [albumam] Surrender. Pilsētās, kur mēs rakstījām albumu, bija augstas, zilas debesis, tā nebija Mančestra ar mūžīgo lietu. Mēs izbaudījām to visu pilnībā, tāpēc arī mūzika tapa viegli un nepiespiesti.”

Duets ir pretimnākošs fanu vēlmei pēc iespējas ātrāk uzzināt, ar ko gan Hurts pārsteigs šoreiz?! Jau pirms diska nākšanas klajā šajā vasarā un rudenī interesenti varēja novērtēt pirmos tā vēstnešus – vētraini uzņemto hitu Some Kind of Heaven:

un grupas attīstību apliecinošo Lights:

Daļai grupas uzticamāko fanu bija iespēja dzirdēt arī atsevišķas topošā albuma dziesmas, kad Hurts šovasar sniedza ekskluzīvus koncertus Londonā un Berlīnē.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas