Grupas Ryga jaunajā dziesmā sadarbojas ar amerikāņu dziedātāju

0 komentāri

Grupa Ryga, kas līdz šim publicējusi vairākas dažāda žanra dziesmas, turpina savus muzikālos eksperimentus un klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu Give Me Your Love, kas ierakstīta sadarbībā ar Ņujorkā dzīvojošo amerikāņu dziedātāju Koreju Endrjū (Corey Andrew), informē kompānijas Mikrofona ieraksti pārstāvji.

”Mums patīk izmēģināt spēkus dažādos žanros un sadarbībā ar dažādiem izpildītājiem. Mūzikā nav un nevar būt nekādu tabu. Ir atļauts viss, un es to ar prieku izmantoju. Dziesma Give Me Your Love ir stāsts par divu jauniešu pirmo mīlestību, pirmajām trauslajām attiecībām, kad visu redz un jūt sakāpināti un ļoti jūtīgi. Atšķirība starp dziesmas pirmo versiju un to, kāda tā ir tagad, ir milzīga. Pieļauju, ka koncertos tā skanēs krietni vien agresīvāk,” stāsta Mārcis Judzis, kuru pierasts redzēt un dzirdēt bundzinieka ampluā rokgrupā Dzelzs vilks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Korejs Endrjū. Publicitātes foto

Korejam Endrjū šī nav pirmā sadarbība ar ierakstu kompānijas MicRec māksliniekiem. ”Arī šoreiz piekritu ar prieku un es domāju, ka šī dziesma var kļūt par hitu, un es esmu gatavs kopā ar Ryga koncertēt un uzstāties ar to visā pasaulē!” dziesmas potenciālu atzīst amerikāņu dziedātājs.

Dziesmu Give Me Your Love Jauno dziesmu Labo skaņu ierakstu studijā producējis pats dziesmas autors un grupas Ryga dzinējspēks Mārcis Judzis. Ierakstīja, miksēja un producēt palīdzēja Jānis Kalve. Dziesmas skaņas gala apstrāde veikta Zviedrijas studijā Cutting Room, kur savas dziesmas pabeidz daudzi pazīstami Eiropas populārās mūzikas izpildītāji. Šonedēļ dziesma nonāks arī Igaunijas un Lietuvas radiostacijās, bet līdz nedēļas beigām tiks izplatīta arī Eiropas klubos un radiostacijās, bet nākamajā nedēļā paredzēt publicēt arī dziesmas remiksus, ko izveidojuši Rodions Gordins un Lielbritānijā rezidējošais deju mūzikas producents XYPO.

Grupas Ryga iepriekšējais singls angļu valodā Tits un tā provokatīvais video izdots Polijā, kur guvis zināmu ievērību, kā rezultātā grupa saņēmusi uzaicinājumu piedalīties divos nozīmīgos festivālos.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas