Grupa Nova Koma publicē pirmo videoklipu un singlu Elizabete

1 komentārs

Pašmāju garāžroka grupa Nova Koma piedāvā klausītājiem pirmo singlu Elizabete no gaidāmā albuma Mīlēt var tikai cilvēkus, informē mūziķu pārstāvis Reinis Graudiņš.

Apvienība Nova Koma, agrāk pazīstama ar nosaukumu Ādažu Shipsi, debijas albumu Mīlēt var tikai cilvēkus plāno izdot vasaras sākumā. Ieraksts veikts pašu izveidotā studijā grupas dalībnieka garāžā, un to producē un miksē Reinis Indāns. Pirmā singla videoklipu režisējis grupas vokālists un basģitārists Mārtiņš Vilnītis, un arī tas filmēts, izmantojot pašai grupai pieejamos resursus, par uzņemšanas laukumu pārveidojot ģitārista pagrabu.

Video

Ar singla Elizabete izdošanu grupa svin viena gada jubileju un nosaukuma maiņu. “Jānis Skutelis izmantoja mūsu veco nosaukumu savā šovā, kamēr intervēja Šipkēvica kungu. Līdz ar šī komiķa iejaukšanos nosaukums pārstāja būt asprātīgs,” lēmumu pamato grupas pārstāvji.

Grupā Nova Koma darbojas Jānis Kalvāns (ģitāra, vokāls), Mārtiņš Vilnītis (basģitāra, vokāls), un Artūrs Cukanovs (bungas). Gada laikā grupa uzstājusies lielākajā daļā Latvijas alternatīvās mūzikas klubu, tai skaitā Liepājas Fontaine Palace un Daugavpils Artilērijas Pagrabi, kā arī kā īpašie viesi Alternative.lv Gada balvu pasniegšanas ceremonijā, kad saņēma balvu Lielākais seksapīls.

Dziesmu Elizabete bez maksas iespējams lejupielādēt grupas Bandcamp profilā.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas