Goran Gora pārpilda Kalnciema kvartālu. Kvēlākās fanes – pat omītes!

1 komentārs

Ceturtdienas vakarā Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā uzstājās dziesminieks Goran Gora, kurš kopā ar saviem domubiedriem piedāvāja muzikālus Knuta Skujenieka un Imanta Ziedoņa dzejas lasījumus.

Skanēja dziesmas no mūziķa jaunākā albuma Mosties, kā arī Goran Gora skaņdarbi, kas tapuši Imanta Ziedoņa fonda Viegli ietvaros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Muzikālu pārsteigumu sniedza arī ģitārists Kaspars Zemītis – viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras meistariem Latvijā. Viņš ir daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kurš muzicē dažādos žanros un sastāvos. Kaspars ir bijis leģendārās grupas Time After Time dalībnieks. Viņš spēlē pavadījumu dziedātājiem Lindai Leen, Intaram Busulim un Renāram Kauperam, kā arī uzstājas kopā ar Latvijas Radio kori un Latvijas Valsts Akadēmisko kori.

Kalnciema kvartālā pirmizrādi piedzīvoja arī mūzikas video Tumša nakte, zaļa zāle. Vēl koncerta īpašā viešņa bija dziedātāja Aija Andrejeva.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas