Gaismas pilī apskatāmi Gada balvas fotogrāfijā 2013 laureātu darbi

0 komentāri
Gaismas pilī apskatāmi Gada balvas fotogrāfijā 2013 laureātu darbi
Foto: Ilmārs Znotiņš

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, pulcējot vairāk nekā 400 foto entuziastu un interesentu, apbalvoti konkursa Gada balva fotogrāfijā 2013 uzvarētāji, kā arī atklāta labāko darbu izstāde.

Izvērtējot vairāk nekā 4000 fotogrāfijas, pēc starptautiskas žūrijas lēmuma par uzvarētāju nominācijā Cilvēks kļuva Jevgēnijs Ščolokovs, savukārt Dabas skaistumu vislabāk iemūžinājis Sergejs Babikovs, bet par nominācijas Notikums uzvarētāju tika paziņots Kristians Putniņš.

Konkursa laikā visvairāk fotogrāfiju tika iesniegts kategorijā Dabas skaistums – kopumā 1 976 darbi, populārākā sadaļa ir bijusi galerija Cilvēks, kur iesniegtas 1 332 fotogrāfijas, savukārt kategorijā Notikumi pieteiktas 729 fotogrāfijas.

99 labākie 2013. gada Latvijas profesionālo fotogrāfu un entuziastu darbi ikvienam interesentam bibliotēkā būs aplūkojami līdz 8. decembrim.

“Konkurss Gada balva fotogrāfijā ir ieguvis zināmu atpazīstamību un kļuvis par lielisku ikgadēju tradīciju. Nākotnē ir iecerēts konkursu attīstīt, tādējādi arvien vairāk izceļot foto nozari Latvijā,” atklāšanā teica konkursa organizatore Inese Dābola.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas