FOTO: Rīgas domē aizvadīts īpaši eksotisks labdarības tirdziņš

0 komentāri

Kā ik gadu, arī šogad ārvalstu vēstniecības Rīgā aicināja apmeklēt eksotisku Ziemassvētku labdarības tirdziņu un iegūt spilgtas emocijas, apmeklējot 25 vēstniecību sagatavotos dāvanu stendus, baudot dažādu valstu nacionālās virtuves un piedaloties aizraujošā izsolē.

Tirdziņš bija lieliska iespēja jau laikus iegādāties neparastas un pārsteidzošas Ziemassvētku dāvanas – gan paštaisītus ēdienus un rotaslietas, gan dažādām valstīm tipiskas Ziemassvētku dāvanas, piemēram, no Kanādas, Azerbaidžānas, Korejas vai Indonēzijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gardēžus priecēja pasaules kulinārijas gardumi, kurus nobaudīt un iegādāties varēja ārvalstu vēstniecību stendos. Visi ienākumi no izsoles un pārdotās produkcijas tiks ziedoti Latvijas labdarības organizācijām.

Azartiskākie varēja piedalīties arī izsolē, kurā par īpaši draudzīgām cenām savā īpašumā varēja iegūt gan sadzīvē noderīgas preces, gan eksotiskus ceļojumus. Izsoli vadīja finansiste Ilze Jurkāne.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas