FOTO: Prāta Vētra gāž rekordus arī Ventspilī

0 komentāri

Piektdienas vakarā latviešu kulta grupa Prāta Vētra Ventspilī aizvadīja otro no četriem tūres 7 soļi svaiga gaisa koncertiem.

Šovu klātienē vēroja 12 000 klausītāju, kas ir līdz šim lielākais apmeklētāju skaits, kādu Prāta Vētra pulcējusi Reņķa dārzā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vai varam vēlēties ko vairāk kā tūkstošiem paceltu roku un skanīgu balsu, kas dzied kopā ar mums? Paldies par sirsnīgām emocijām piesātinātu vakaru!” pēc koncerta skatītājiem pateicās Prāta Vētra.

Pilnmēness un efektīva šova pavadījumā grupa izpildīja gan lielāko daļu jaunā albuma dziesmu, gan daudzu iecienītākos hitus. Koncerta viesi arī šoreiz bija Dons un Kashuks. Bet par koncerta iesildīšanu parūpējās Carnival Youth un muzikālā apvienība Gribam būt dīdžejas.

Pēc divu nedēļu atpūtas Prāta Vētra tūri turpinās ar koncertu Valmierā 15. augustā, bet jau 29. augustā pulcēs fanus uz lielāko no tūres koncertiem – Rīgā.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas