FOTO: Melo-M Megaorķestris “plosās” Vecgada koncertā

0 komentāri

30. decembrī čellu trio Melo-M fani pulcējās Rīgas Kongresu namā, kur, kā ik gadu, izskanēja Melo-M Vecgada koncerti.

Šis gads bija īpašs, jo kopā ar Melo-M uz skatuves uzstājās vairāk nekā 60 čellisti, izveidojot lielāko čellu orķestri Latvijas vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Esam gandarīti, ka šī gada noslēgumā mums izdevies radīt īpašu un vienreizēju kolektīvu, kas apvieno dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Jau pirmajos mēģinājumos sajutām, ka sajūtas, kas pārņem klausoties tik iespaidīga sastāva skanējumu, ir īpašas un neatkārtojamas. Līdz šim koncertos piedāvājām trīs čellus, tagad to būs vairāk nekā 53, tāpēc visi, kas vēlas to piedzīvot, laipni aicināti tikties ar mums Kongresu namā 30. decembrī,” pirms koncerta pauda Melo-M mūziķi.

Melo-M Vecagada lielkoncertā Kongresu namā izskanēja gan Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas trio izpildījumā, gan iespaidīgā orķestra muzicēšana koncerta noslēgumā.

Šis gads mūziķiem ir galā, bet jau februāri Melo-M uzsāks Latvijas koncerttūri lielākajās Latvijas pilsētās.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas