FOTO: Markus Riva un Intars Busulis nosvin rudens iestāšanos Kauguros

0 komentāri

Sestdien festivāla atmosfērā Jūrmalā tika svinēti pirmie Kauguru rudens svētki, un apmeklētājus ar krāšņu koncertprogrammu priecēja Intars Busulis un Abonementa orķestris Kārļa Lāča vadībā. Svētkos uzstājās arī dziedātājs Markus Riva un grupa Rock5, kā arī DJ Gustavito.

Visas dienas garumā Kauguros, Raiņa ielā, darbojās atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem, svētku tirdziņš, uz skatuves uzstājās jūrmalnieku radošie kolektīvi – deju grupas, teātri, kori. Plašā kultūras, izklaides un aktīvās atpūtas programma par godu Raiņa jubilejas gadam bija veidota saistībā ar izcilā dzejnieka dramaturģijas pērlēm. Jūrmalas kolektīvu muzikālie, deju un teātra priekšnesumi apvienoti zem nosaukuma Spēlēju, dancoju, aktivitātes un radošās darbnīcas bērniem bija veidotas Zelta zirga tematikā, bet izglītojošās aktivitātes pieaugušajiem par Kauguru vēsturi un jūru, kā arī erudīcijas un sportiskās formas pārbaudes apvienotas pasākumu kopumā “Pūt vējiņi!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

”Kauguri ir tā Jūrmalas daļa, kur dzīvo vairāk nekā puse pastāvīgo Jūrmalas iedzīvotāju, savukārt visbiežāk lielie kultūras un izklaides pasākumi norisinās pilsētas Majoru un Dzintaru apkaimē. Vēlējāmies šogad, Raiņa un Aspazijas jubilejas gadā, aizsākt jaunu tradīciju un sarīkot rudens svētkus Kauguros, Raiņa ielā, lai sagādātu prieku jūrmalniekiem un aicinātu arī mūsu pilsētas viesus iepazīt Jūrmalas tālāko pusi,” saka Agnese Miltiņa, Jūrmalas pilsētas domes Kultūras nodaļas vadītāja.

Ar Kauguru rudens svētkiem Jūrmalā aizsākta daudzveidīgu pasākumu programma ”Labsajūtas rudens Jūrmalā”. Līdz septembra beigām kūrortpilsētā norisināsies Dzejas dienām veltīti pasākumi gan Aspazijas mājā, pie Raiņa priedēm, Kauguru kultūras namā un Jūrmalas Kultūras centrā. No 14. līdz 20. septembrim Jūrmala aicinās apmeklēt īpašos pasākumus veselības atjaunošanai Jūrmalas ”Veselības nedēļas ietvaros”. Tāpat rudens periodā gaidāmi daudzi sporta un aktīvās atpūtas pasākumi. No 11. līdz 13. septembrim Jūrmalā notiks Latvijas čempionāta pludmales volejbolā fināls, 27. septembrī ”Jūrmalas skriešanas svētki” visai ģimenei, bet 11. oktobrī – MTB velomaratons.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas