FOTO: Garās cilvēku rindas Muzeju naktī!

0 komentāri

Sestdien jau 11. reizi arī Rīga un visa Latvija iesaistījās Eiropas mēroga pasākumā – Muzeju nakts -, kurā savas durvis vēra lielākie un nozīmīgākie pašmāju muzeji. Pagaidām precīzu datu nav, bet tiek lēsts, ka arī šogad mūsu galvaspilsētas ielās izgājušo cilvēku skaits mērām ar sešu ciparu skaitu.

Šajās brīvdienās cilvēkiem interesantas programmas un citus pasākumus piedāvāja 136 muzeji un 34 cita veida institūcijas, taču šim pasākumam, kā jau katru gadu, līdzi “velkas” arī viena cita liela problēma – ja gribam apmeklēt Rīgas populārākos muzejus šajā dienā, ir jārēķinās, ka būs jāstāv “dzīvajā” rindā pat stundām ilgi. Iestāžu telpu ietilpība ir tik liela, cik ir, turklāt ir jāpadomā arī par to, lai sanākusi apmeklētāji no cilvēku pārpilnības nenosmaktu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Kā jau katru gadu, arī šajā Muzeju naktī populārākās un iecienītākās apmeklētāju vietas Rīgā bija Farmācijas muzejs, Anatomikums un Kara muzejs, kā arī šogad liela interese tika izrādīta par Aldara Alus muzeju, Saeimas ēku, mākslas muzeju Rīgas Birža, Melngalvju namu un daudzām citām institūcijām un muzejiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas