FOTO: folkmetāla dzīvās leģendas Skyforger par godu Lāčplēša dienai koncertē Strēlnieku laukumā

1 komentārs

Kā svecīšu likšana pie Rīgas pils, Brīvības pieminekļa un Daugavmalā, tā arī grupas Skyforger koncerts 11. novembrī kļuvis par ikgadēju tradīciju, godinot Latvijas brīvības cīnītājus.

Ja parasti šajā laikā ārā ir novembrim tipiskais drēgnums, tad šoreiz rudens mūs lutinājis ar no tiesas patīkamiem laikapstākļiem, kas šā gada piemiņas dienu padarījis vēl īpašāku. Tas ļāvis Strēlnieku laukumā sanākušajiem simtiem nenosalt, gaidot nu jau ikgadējo folkmetāla grupas Skyforger koncertu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā jau ierasts, dzīvo leģendu fani un vienkārši garāmgājēji varēja klausīties viņu pazīstamākos skaņdarbus – Kad Ūsiņš jāj, Migla, migla, rasa, rasa un citus.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

 • Biju koncertā
  0

  Biju koncertā

  Kāpēc jāraksta izdomātas lietas?
  -Skyforger koncerts krastmalā nav ikgadēja tradīcija, pēdējais bija, ja nemaldos, 2011. gadā
  - nekāda migla migla tur neskanēja

  12.11.2015 15:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas